pixik244

Při hraní her se mi restartuje počítač

AMD Athlon™ 64 X2 Dual Procesor 4400+ 2.30 GHz
Ram 3 giga
ATI radeon HD 4600
Doplňuji:
Chlazení mam suprové

Nejlepší odpověď
Bedy

No určitě se vyvarujte používáním různých zázračných optimizérů, zrychlovadel, tunidel a různých zázračných čističů, jako je například Advanced SystemCare, Ashampoo WinOptimizer, Tune Up Utilities, Glary Utilities, Zrychlení počítače, SpeedUp MyPC, atd.
Ty jsou agresivní, dokáží udělat v systému pěkný chaos, rozházet ikonky, vzhled,…
Jetšě bych profoukal chlazení.
Jinak Vás poprosím pro jistotu o výpis z programu Hijackthis (vložte ho sem do diskuze).
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se objeví Poznámkový blok s tím výpisem. Celý výpis v tom otevřeném Poznámkovém bloku zkopírujte a vložte sem.

Další odpovědi
BANAN93

asi špatně funguje nějaký chlazení

anonym

Změř si CPU a GPU. Hranice CPU je max 120°C a GPU je 80°C pak se to restartuje.

Tw!st

a nemáš v počítači nějaký vir nebo jiný program který ti narušuje systém ? zkus si nechat projet počítač nějakým cleanerem např PC cleaner nebo advanced system care

anonym

No jestli hraješ nějáké novější hry ( pět let a míň ) tak asi proto , jelikož máš jednoduše slabý počítač a nestíhá , já mám 4 jádro 3,6 Ghz , 8gb paměti a taky to už není nejrychlejší a dá se pořídit dvakrát tak silnější ..

kelley

Klíčem k problému může být vadný nebo příliš slabý napájecí zdroj. Hraní her = vyšší zátěž pro zdroj. Případě to chlazení (vyčistit chladič procesoru, usadit jej pořádně na procesor), jak už tu někdo psal.
Nesouhlasím se sengKs – pokud by byl jen výkonově slabý počítač, tak se hry budou sice „sekat“ a zamrzat, ale nebude se kvůli tomu samo resetovat PC.
Doplňuji:
Doplňuji: také může odcházet základní deska – vysychající elektrolytické kondenzátory. Na pohled se to pozná tak, že se v horní části nafouknou.

pixik244

žádnej vir vše sem projel.ted dělám Memtest

pixik244

CPU mam 45 °C a GPU mam 37 °C