Misa8956

Při dnešním plavání mi natekla do uší voda z jednoho to šlo vytřepat ale z toho druhého to nejde ven. Neví někdo costím?

Při dnešním plavání mi natekla do uší voda z jednoho jsem to normálně vytřepala ale z toho druhého to ne a ne dostat. Ucho je až zalehlé, moc na něho neslýším nevíte co s tím?

Nejlepší odpověď
mojitek

počkej do zítra. Jestli se ta voda nevyplaví do zítra,tak skákni na ORL-tam ti to lehce vyčistí,možná kápnou něco a jsi v pohodě .Mě se něco podobnýho kdysi stalo ,vykašlal jsem se na to a měl jsem z těch pár kapek vody z koupaliště dost pěknou polízanici…takže na to bacha.

Další odpovědi
anonym

Uvidíš ráno až si lehneš a vyspíš se,snad to nebude zánět a gravitace pří spánku v leže udělá svoje,buď v klidu.

marci1

Lehni si do postele na postižené ucho. Voda by mohla vytéct díky změně polohy těla a tlaku na polštář. Pokud to do rána nepomůže, vyraz k lékaři, protože stačí další dva tři dny a z původně jen nepříjemně zalehlého ucha se rozvine bolestivý zánět zevního zvukovodu.

anonym

Skákej na tej noze a mávej hlavou směrem k podlaze.

Magix.cz

Souhlasím s Mojítek. Mě se to stává asi co 3 roky u pravého ucha. Obvoďačka mi nakape peroxid do ouška (šumí to a hřeje), pak sedím v čekárně čtvrt hodiny s hlavou na stranu (všichni vás mají za mentálně postiženého – no co, vypadáte tak). Pak vám propláchne ucho vlažnou vodou a zas je dobře.