Avatar uživatele
Misa8956

Při dnešním plavání mi natekla do uší voda z jednoho to šlo vytřepat ale z toho druhého to nejde ven. Neví někdo costím?

Při dnešním plavání mi natekla do uší voda z jednoho jsem to normálně vytřepala ale z toho druhého to ne a ne dostat. Ucho je až zalehlé, moc na něho neslýším nevíte co s tím?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? mojitek před 3345 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mojitek

počkej do zítra. Jestli se ta voda nevyplaví do zítra,tak skákni na ORL-tam ti to lehce vyčistí,možná kápnou něco a jsi v pohodě .Mě se něco podobnýho kdysi stalo ,vykašlal jsem se na to a měl jsem z těch pár kapek vody z koupaliště dost pěknou polízanici…takže na to bacha.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Uvidíš ráno až si lehneš a vyspíš se,snad to nebude zánět a gravitace pří spánku v leže udělá svoje,buď v klidu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Lehni si do postele na postižené ucho. Voda by mohla vytéct díky změně polohy těla a tlaku na polštář. Pokud to do rána nepomůže, vyraz k lékaři, protože stačí další dva tři dny a z původně jen nepříjemně zalehlého ucha se rozvine bolestivý zánět zevního zvukovodu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Skákej na tej noze a mávej hlavou směrem k podlaze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Magix.cz

Souhlasím s Mojítek. Mě se to stává asi co 3 roky u pravého ucha. Obvoďačka mi nakape peroxid do ouška (šumí to a hřeje), pak sedím v čekárně čtvrt hodiny s hlavou na stranu (všichni vás mají za mentálně postiženého – no co, vypadáte tak). Pak vám propláchne ucho vlažnou vodou a zas je dobře.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek