králiček5616

Přezkoušení na řp, opravný test – kolik mám pokusů?

Byl jsem 3 roky bez ŘP, teď jsem absolvoval přezkoušení skupina B a neudělal jsem testy, budu dělat opravy testů, poradí někdo kolik mám pokusů na opravu a co bude následovat když opravu neudělám. Psychotest a potvrzení od doktora mi platí 3 měsíce, to vím.Odpoví mi někdo, děkuji.
Doplňuji:
Je možné, že bych měl jen jednu opravu a potom jedině celou novou autoškolu?

Odpovědi
Dochy

Domnívám se, že testy můžety opakovat nejdřív za týden a máte na to 6 měsíců. Což vám dává celkem asi ´26 pokusů. Pokud vám platí potvrzení jen 3 měsíce, pak asi 13 pokusů 😉

Anette

Kolik máte pokusů na opravu nevím, asi nekonečno, protože za každou oprau musíte platit a státu se peníze hodí. Ale ty otázky se dají snadno naučit, takže jich snad víc než jeden potřebovat nebudete ;)

kavac

Testy na ŘP bych nyní dělat nechtěl. Je to specialita, která se nikde jinde nevyskytuje. Na jednu otázku může být i více odpovědí správně, případně žádná. Je to matoucí a nezbývá než se vyhlášku nadřít nazpaměť.

Funna

opravu testů máš jen jednu…potom budeš muset absolvovat výuku v autoškole…to samé s jízdami…pokud bys je neudělal, budeš muset odjezdit hodiny v autoškole…takže žádných 26 pokusů nebo nekonečně mnoho…provdu jen jeden pokus na opravu…

Dochy

kavac: Nesouhlasím. Testy jsou stále docela v pohodě (alespoň na osobák). Ty blbosti co v nich kdysi byly snad už opravili. Je fakt, že už to nejde jako kdysi: Pokud nevím, vyberu nejdelší odpověď 😉
A asi jste nemyslel „vyhlášku nadřít nazpaměť“ ale „testy nadřít nazpaměť“ 😉

Dochy

Funna: Jsem si jist, že nemáš pravdu minimálně s jízdama. žena dělala jízdy před pár měsíci a na první ani druhý pokus to nebylo.