Rtep

přezkoušení

Dobrý večer, v pondělí mi přišel dopis ze soudu kde stojí ,že se mi díky novele zákona ruší zákaz řízení vozidel.Chtěl bych se zeptat budu muset na přezkoušení?

Odpovědi
standa

Tak na tuto celkem jednoduchou otázku nelze spravedlivě odpovědět bez znalosti důvodu pro který byl uložen zákaz řízení.

Doporučuji, abyste s tím dopisem od soudu zašel na dopravní inspektorát obecního úřadu, kde vám na 100% sdělí co bude dál…