Chlípník

Přezkoumání o nepřijetí na VŠ

Má smysl podávat odvolání? 2b pod čarou, většinou se uvádí že jediná šance je nějaká nejasnost nebo chyba v zadání.. Má smysl zkusit třeba nějaký úspěch v oboru s odbornou prací? „příručky“ uvádějí že ne, ale třeba máte z praxe někdo jinou zkušenost
Doplňuji:
případně máte někdo zkušenosti jakým způsobem ho podat? doporučený dopis rektorovi či děkanovi? předpokládám s najakými náležitostmi..

Nejlepší odpověď
pusinka50

Odvolání má smysl podat. Většinou si školy „schovávají“ pár volných míst právě pro ta odvolání, takže ho určitě podej
Doplňuji:
Napiš tomu, kdo ti adresoval dopis, kdo je pod tím podepsaný.
Stačí prostý text:
Dobrý den, chtěl bych podat odvolání k rozhodnutí nepřijetí mě na vaši vysokou školu. Rád bych na vaši škole studoval, prosím o přezkoumání mých přijímacích zkoušek a o znovu posouzení, zda bych na vaši školu nemohl být přijat.

Děkuji a hezký den přeji.