Sergej

Přežili byste zombie apokalypsu?

Vemte si první věc, co máte po pravé a levé ruce, a posuďte sami, přežili byste ji, kdyby na vás šly desítky zombíků?

Nejlepší odpověď
redy

No to nevím, nalevo propiska, napravo kávička. Tak co říkáš, mám šanci? 🙂

Další odpovědi
quentos

Já málem ani nepřežiju, když někdo udělá dvě hrubky v tak krátké otázce. Natož nějakou apokalypsu.

lexx: kantor ano, ale do penze mám ještě přes 30 let čas…

Löwe

Nu, a ještě mi vysvětli, jak by se dostali do mého domu?

lexx

jistěže, máme nebývalé prostředky ničení, kdejakej dement má doma flintu nebo krátkou střelnou zbraň…
quentos: Ty jsi kantor v penzi? bez urážky teda