dolik

Přežil by člověk,který by znal recept na výrobu energie,lehce dostupné pro každého?

Mám na mysli energii pro všestrané využití.Takovou­,která by nahradila el.energii a třeba i pohonné hmoty a byla by opravd úplně zadarmo.Zdá se to naivní?Chápu,ale mě takhle občas hrábne.

Nejlepší odpověď
Terryle

nepřežil, přišlo by si pro něj ČEZ komando :oD

Další odpovědi
led

Ani by to nestihol vysloviť. Išli by po ňom nielen majitelia firiem,zarábajúcich na energii, ale aj tie státisíce potencialnych nezamestnaných z tých firiem.

vlastina

Dolíku tobě hrabe často.

Zdroj: Dolíka znám osobně.