Zvědavý

Přežil Adolf Hitler druhou světovou válku?

Především: Je to vůbec možné ?! Je na to řada konspiračních teorií. Říká se, že jsou „jednoznačné“ důkazy že ji přežil a odešel do Argentiny. Jak moc jsou ty „důkazy“ důvěryhodné ? A jaké jsou vůbec „důkazy“ že zemřel ? díky

Nejlepší odpověď
Drap

Je celá řada takových konspiračních teorií. Bohužel žádná z nich, ani jeho smrt v bunkru, neni doposud stoprocentně prokázána a zdokumentována. Je možné, že skutečnou pravdu se již nikdy nedozvíme.

Další odpovědi
briketka10

Ne.

Shoehardt

V Rusku je údajně uložena část lebky Hitlera. Důkazem je údajně chrup odpovídající zubní kartě Hitlera.

marci1

Podobná zodpovězená otázka: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-moc-je-jisty-ze-se-hitler-zabil-a-ze-to-bylo-tenkrat