Přežijí sluchátka a MP3 přehrávač když je poutírám mokrým hadrem? Jde mi hlavně o ty sluchátka a kabel

mám to zamatlané od potu, pač skoro celý den je mám na uších,a MP3 v kapsi, batohu a všude možně, máti mi to chtěla umýt hadrem, ale nevím jestli by to přežilo.

Nejlepší odpověď
Georgo2010

Doporučuji suchý čistý hadřík (textilní nebo stačí i papírový, nebo použijte kosmetický vatový tampón) lehce navlhčený lihem (např. přípravkem na okna/brýle). Pokud by jste hadřík navlhčil příliš, mohla by čistící tekutina vniknout dovnitř přístroje a zoxidovat elektronické součástky (tím byste automaticky i přišel o záruku).

Další odpovědi
kurec

jasně

lexx

přežijí určitě, nech pak osušit na vzduchu