Kelt

Přežijí „Odpovedi.cz“ rok 2020?

Grafické úpravy, složitější zadávání otázek, odchod některých účastníků a jiné věci mne a možná i vás staví před otázku zda Odpovedi.cz vydrží a přežijí rok 2020

Nejlepší odpověď
Tomáš1234

Ano. zvládneme to, stejně jako koronavir.

Ruku na srdce – co je u webu nejdůležitější? Návštěvnost a zisky. Samozřejmě.

Pokud mrknete sem https://www.si­milarweb.com/web­site/odpovedi­.cz/#overview , tak zjistíte, že odpovedi.cz jsou 538. nejnavště­vovanější český web s návštěvností okolo 3/4M za měsíc. Takový web bude určitě fungovat dál, i kdyby se tu komunita na hlavu stavěla. Bez urážky :)

Další odpovědi
Drap

Jiná odpověď, nechávám na uživatelích.

Myslím, že přežijí. V jaké podobě ale nelze odhadnout. Nikdo z nás nezná budoucnost. Majitel nechá stránky běžet, pokud budou vydělávat.

Kepler

Jiná odpověď, nechávám na uživatelích.

Prognóza je sice nevalná, ale snad tento web přežije díky stále novým a novým uživatelům. Taky to předpokládá, že neodejdou déle sloužící veteráni.

zjentek

Jiná odpověď, nechávám na uživatelích.

Možná ano, když se web HODNĚ upraví tak, aby se alespoň z části funkčně, a z důvodu praktických (ovládání) taky designově, přiblížil předchozí podobě, z které se PŘES NAPROSTO GENIÁLNÍ FUNKČNOST WEBU ZCELA NEPOCHOPITELNĚ ustoupilo před nedávnem.

anonym

Jiná odpověď, nechávám na uživatelích.

Odpovědi.cz a nekompetentní admin se ženou tryskem do historie webů. Je to škoda, ale je to tak. Rád bych se mýlil, ale to se pak musí zde hodně zlepšit atmosféra a služby webu.

paul1

Ano. zvládneme to, stejně jako koronavir.

ivzez

Jiná odpověď, nechávám na uživatelích.

Přežijí. Možná dokonce i rok 2021.

zjentek

Quentosi, mám si tvé bodování mé odpovědi vyložit tak, že ČÁRKY jsou ve větě v pořádku? Pokud ano, byl bych polichocen. (;