Monyszek

Prezidentské volby

Jsem členem volební komise, ovšem přiřadili mě mimo moje trvalé bydliště, můj volební okrsek. Dnes na schůzi mi dali volební průkaz. Co kdybych ale chtěla volit prezidenta, když nebudu v místě mého trvalého bydliště? Souvisí s tím výše zmíněný volební průkaz?

Nejlepší odpověď
anonym

Volební průkaz je doklad potřebný k tomu aby mohl občan volit mimo svoje trvalé bydliště. Když jsi v té volební komisi, proč se neinformuješ tam?

Další odpovědi
mosoj

To je fór hodný jenom naší republiky. Člen volební komise se ptá na problematiku voleb laického fóra !