Karolí

Prezentace OpenOffice

Dobrý den, chtěla bych Vás o něco poprosit. Nevíte, jak si v této prezentaci ( uvedené ) udělám hudbu tak, aby pokračovala do dalšího snímku ? Aby nešla znovu. Předem moc děkuji za odpovědi.

Odpovědi
va58

Pokud myslíte v prezentaci, tak nad tím jsem dumala také. Nakonec jsem to vyřešila tím, že jsem přešla do lišty s „vlastními animacemi“ a tam nastavila doprovod hudby k efektu – přes celou prezentaci. U ostatních snímků jsem už jenom v tytéž liště nastavila – hudba z předchozí snímku. (Nemám to doslovně.)