marynka29

prezentace na tapete

jak si nastavit prezentaci -kterou jsem si stahla z internetu- na tapetu?jako aby mi tam probihal, hned jak zapnu pocitac?

Odpovědi
marek.29

Funguje 100% na Windows 7:
Když uložíš ty obrázky do složky C:\Users\Veřej­né\Veřejné obrázky\ tak na nových Windows 7 klikneš na ploše na pravý tlačítko a Přizpůsobit > Pozadí plochy a pak už si systémem zašrktávání zvolíš ty co chceš aby ti tam běhaly – jde tam nastavit i perioda po které se budou měnit myslím 😉