Avatar uživatele
Nik92

prezentace

Mám do školy udělat prezentaci(na Angličtinu) na téma Hawaii a Alaska, ale na internetu mi přijde, že není moc podstatných informací. Tak bych se chtěla zeptat jestli nevíte někdo o nějaké stránce, kde je hodně informací nebo něco pro inspiraci třeba již nějaké hotové prezentace.
Doplňuji:
mosoj: víš prd o co mi jde a s čistým svědomým můžu říct, že mi jde o informace a pokud mi nechceš pomoct a budeš tu psát ty blábooly, tak mi to raději ani nekomentuj

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Nik92

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? chudst před 4518 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Tobě nejde o informace, těch je dost.
Tobě jde o to aby to někdo za tebe udělal.
Doplňuji:
Možná že vím prd,ale o Hawai a Aljašce vím dost a co nevím, najdu si na netu.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Třesky plesky, za mejch mladejch let byl net v plenkách, člověk hledal takovéto informace po atlasech, kde toho zrovna mnoho najít nešlo. Dnes toho máš vagón na netu a nevidím jedinej důvod, proč by měl být problém něco najít, stačí proklikat Google a Wikipedii, jen to chce trochu trpělivosti a třeba i překladů z angličtiny.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
WeeBear

Neříkej, že na prezentaci do školy musíš mít o mnoho víc, než dostaneš na wikipedii
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ha­wai
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Al­ja%C5%A1ka

Jinak tvé doplnění mi přijde celkem mimo mísu, jelikož mosoj měl pravdu, protože pokud ses jen trochu snažil hledat, tak jsi toho našel hory, tudíž mi přijde, že akorát neumíš vyhledávat, nebo jsi opravdu (cituji mosoje) chtěl, aby to někdo udělal za Tebe..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Je to stále stejný problém. Domácích úkolů je zde čím dál víc.Prostě je ignoruji.A uži­vateli doporučuji nahlédnout i do pravidel slušného chování a kodexu stránek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

hmmm… tak zrovna o těhle dvou profláknutých amerických státech toho je na internetu mraky… a neříkej že ne, já dělala prezentaci na Montanu a to je teprve záhul něco najít!

Zdroj: www.google.com

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek