sonnykate

převod z m krychlových na kg

Jak převedu 27 m krychlových na kg?
Díky za odpověď

Nejlepší odpověď
honza19hk

ale čeho?? Každý materiál je jinak těžký.Tzn,že musíš znát váhu jednoho kubíku, pak to stačí vynásobit.

Např kubík běžného betonu-2400kg 10 kubíků je 24 000kg-24tun.

Fienir

Potřebuješ znát hustotu v kg/m3, protože každý materiál má při objemu x různou hmotnost.

Sůwa

To se nějak nepovedlo, zavřít otázku, když ještě nemá správnou odpověď 🙂
Je potřeba znát MĚRNOU HMOTNOST materiálu, kterou se vynásobí objem.