atriplex

Převod souborů z APE na MP3?

Existuje nějaký ONLINE prográmek či stránky na převod? Nechce se mi totiž nic stahovat a instalovat. Děkuji.
Doplňuji:
Soubory k převodu mají cca 250 MB.

Nejlepší odpověď
anonym

pokud maji soubory 250 MB pak bych urcite nepouzival online konvertor jen proto ze jsem linej stahnout si vlastni (několika kb programek) 🙂 … upload/download toho vseho do online konvertoru bude trvat relativne dost dlouho a dost mozna narazis prave na omezeni velikosti u techto sluzeb.

na mensi soubory by se snad mohl velmi vyjimecne hodit
http://www.me­diaconverter.or­g/

ale to je opravdu zpusob, ktery nemohu doporucit jako optimalni.

naopak tento software to zvladne primo ve vasem pocitaci a pote jej muzete zase odebrat
www.foobar2000.org (mimochodem vyjimecne mnohaucelovy hudebni prehravac)