Pajonel-ka

Převod písniček na paměťovku Micro SD.

Jelikož mám v MP3 jen 2GB paměti pořídila jsem si k ní paměťovku 4Gb, ale při vkládání písniček přes WMP to dělá ještě nějaký převod a přes tohle mi to skoro žádně songy nebere(kupodivu české jo) jinak žádné třeba taková Adele, Katy Perry atd…a ja nevim co s tím mám dělat abych je tam mohla mít

Nejlepší odpověď
SeptikB

WMP = WIndows Media Player ? Pokud ano, nepoužívejte ho pro vkládání písniček.

Pajonel-ka

Ano WMP je Windows Media Player vkládám přes něj ptz některé songy mám do PC převedené přímo z CD.

SeptikB

Předpokládám, že tu MP3ku máte propojenou přes USB. Zkuste zvolit běžný postup a nakopírovat písničky přímo do [Tento Počítač / vášUSBdisk].

Pokud to nepůjde ani tentokrát, asi máte špatný formát souboru písničky. Zjistěte si, jaké formáty váš přehrávač podporuje (mělo by to být MP3 a WMA) a porovnejte je s příponami souborů u písniček.

Pajonel-ka

Jo už to mám díky moc.
A dají se tam vložit i písničky co jsou zkopírovany přímo z CD, protože když je chci dát do PC jen tak tak mají 1kb.