Převod peněz – mám nějakou šanci na mou obhajobu?

Dobrý den, chci se zeptat, podala jsem trest. oznámení na bývalého přítele za neplacení výživného na našeho 4-letého syna, v červnu nás čeká soudní proces, můj bývalý přítel ale udělal před pár lety na mě podraz a nyní u soudu ho chce použít proti mě: Měl dluhy, hrál automaty, nesplácel hypotéku a tak musel prodat byt, vyplatit hypotéku a přebytek peněz mu realit. kancelář chtěla zaslat na jeho účet, ale kvůli svým dluhům si peníze dal převést na můj účet, peníze chodil semnou vybírat(samozřejmě jako majitelka účtu jsem výběry prováděla já), veškeré peníze utatil za automaty, nyní chce u soudu prohlásit, že mi dal v době, kdy jsme byli ještě spolu peníze na účet a tím se vyhnout zaplacení dluhu za výživné. Mám nějakou šanci na mou obhajobu?pomozte prosím.

Odpovědi
anonym

Poslala to Vam na ucet realitka,mate to ve vypisu Mz banky.Tam se jeho jmeno neobjevilo,tak ze kdyz to pri Vas vytahal,tak Vam vlastne nic nedal.Vyzivne se plati poukazkou,aby mel dotycny dukaz.Na obhajobu mate sanci.