peterd108

Když si koupím simku mobil.cz a chci si převést staré číslo, musím ho převést hned při koupi sim?

Když si koupím simku mobil.cz a chci si převést staré číslo, musím ho převést hned při koupi sim nebo třeba až po půl roce používání.
Doplňuji:
Přenést číslo, abych měl to samé číslo jako u předchozího operátora.

Nejlepší odpověď
anonym

Dřív, než si SIMku koupíš…
SIM kupuješ už s číslem přiděleným (převedeným).
Doplňuji:
Omlouvám se – podal jsem špatnou informaci – voz – http://www.mo­bil.cz/prenos-cisla.aspx .
😉

Další odpovědi
Hlada

Nejdřív musíš od opouštěného operátora ziskat číslo výpovědi opouštěného poskytovatele služeb (ČVOP). Ten ti zároveň sdělí dobu platnosti, ve které můžeš číslo uplatnit u nového operátora. Je to asi 1 měsíc.