Avatar uživatele
bolak

Převést písmo ve schránce po stisknutí CAPSLOCKU na hůlkové

Existuje program, pomocí kterýho bych mohl převést jednoduše stisknutím capslocku písmo uložené ve schránce (CTRL+C) na hůlkové a naopak z hůlkového na normální velikost?

Nebo třeba pomocí klávesové zkratky, to už je fuk, prostě zkopíruju do schránky text a potřebuju ho převést jednoduše, nejlépe stiskem jedné klávesy, protože to potřebuju často a házet to do excelu nebo internetovýho převodníku písma je dost zdlouhavý, na hůlkový…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? quentos, kapka, johana 56 před 3951 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

program PSPad:
Ctrl+V
Strl+A
Strl+Alt+U
Ctrl+C

a je hotovo:

BOLAK
PŘEVÉST PÍSMO VE SCHRÁNCE PO STISKNUTÍ CAPSLOCKU NA HŮLKOVÉ

EXISTUJE PROGRAM, POMOCÍ KTERÝHO BYCH MOHL PŘEVÉST JEDNODUŠE STISKNUTÍM CAPSLOCKU PÍSMO ULOŽENÉ VE SCHRÁNCE (CTRL+C) NA HŮLKOVÉ A NAOPAK Z HŮLKOVÉHO NA NORMÁLNÍ VELIKOST?

NEBO TŘEBA POMOCÍ KLÁVESOVÉ ZKRATKY, TO UŽ JE FUK, PROSTĚ ZKOPÍRUJU DO SCHRÁNKY TEXT A POTŘEBUJU HO PŘEVÉST JEDNODUŠE, NEJLÉPE STISKEM JEDNÉ KLÁVESY, PROTOŽE TO POTŘEBUJU ČASTO A HÁZET TO DO EXCELU NEBO INTERNETOVÝHO PŘEVODNÍKU PÍSMA JE DOST ZDLOUHAVÝ, NA HŮLKOVÝ…

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

arygnoc: já používám tohle > http://www.ca­seconvert.com/ což je zatím nejjednodušší, ale jak píšu v úvodu, potřebuju aby se mi písmo přeměnilo přímo ve schránce, protože to používám xkrát do minuty, takže přes nějaký prostředníky jako jsou online convertery (kterejch jsou na netu tisíce) nebo dokonce zapínání dalších programů a vkládání jak popisuješ ty, to by mě akorát zdržovalo, proto hledám něco rychlejšího, vteřinovou 1-klik záležitost.

před 3950 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

dalo by sa urobiť makro na prevod písma :
v bunke
v stĺpci
v riadku
v liste

už v inom príspevku som vám radil preštudovať si manuál, resp. nejakú učebnicu pre excel.
keď sa vám zdajú drahé, skúste využiť služieb knižnice.

před 3950 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek