Preventivní prohlídka u praktického nebo závodního lékaře – v jakém věku občana ČR může využít tuto ‚STK‘ zdarma?

Jestliže nemáte žádné potíže a ani se s ničím neléčíte, přeci jen využijte den kdy se uvolníte z práce a běžte na preventivku – Jenže! Prý se to do 50ti let věku platí a teprve až po dosažení 50ti let je to zadarmo. Tak mě to tvrdil kolega. Jak to je, víte? Nechceme chcípnout v práci aby nás otáčeli a ptali se; co jí je, před chvílí byla dobrá. Zamotala se jí hlava. Zavolejte doktora. No nedýchá! Nedýchá ty vole, nedýchá, co teď?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Podle pojišťovny je „zdarma“ každé 2 roky

http://www.vzp­.cz/klienti/pro­gramy-prevence/preven­tivni-prohlidky

Další odpovědi
mosoj

Je to tak jak píše Michal Kole, ale od prohlídky kterou provádí praktický lékař bych moc nečekal.

honza19hk

STK ?? a ještě emise ne??

ale jinak to záleží hodně na pojiš´tovně.