nwm

převedení formátů

dobrý denchci se zeptat někdo říká že když je něco ve formátu dejme tomu swf tak že se to dá dat třeba do 3gp nebo mp4 jak se ten soubor jmenuje nebokde to můžu stáhmout předem děkuji za odpověd :D

Nejlepší odpověď
anonym

swf není videoformát

převádět swf do mp4 nebo 3gp je asi stejný požadavek jako převedení doc na mp4 nebo 3gp …

ty formáty neobsahují stejný charakter dat. Něco jiného by bylo flv (flash video), ke konverzi video formátů a kontejnerů můžete použít program AVIDEMUX http://www.slu­necnice.cz/sw/a­videmux/

Další odpovědi
barnajka

Já používám pro převod mezi různými formáty videa program „Kigo video converter“ – převod je rychlý, program je jednoduchý na ovládání, při převodu nedochází ke ztrátě kvality. Běžnému uživateli program Kigo úplně stačí. Stáhnout si ho můžete třeba tady http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/prevo­dy_formatu/ki­go-video-converter-free/

Pokud si nic instalovat nechcete, video vám hravě převede i kdejaká online aplikace. Já už dlouho používám www.zamzar.com V prvním kroku jen vyberete soubor, který chcete konvertovat, v druhém kroku vyberete výstupní formát (= na jaký typ souboru se má váš soubor převést), ve třetím kroku zadáte váš e-mail. Spustíte převod – až bude hotovo, na e-mail vám přijde odkaz, na ten kliknete – a pak už si jen převedený soubor stáhnete do vašeho PC. Jednoduché :)

Pozn. Jinak je samozřejmě pravda, že formát swf není typ videa. Jako swf si můžete stáhnout různé jednoduché flashové hry – a ty si jako video opravdu neuložíte :)
Váš dotaz jsem díky slovům „dejme tomu swf“ pochopila jako dotaz na převádění obecně. Pokud vám jde ale konkrétně o ten formát swf, tak s tím se moc pracovat nedá, řekla bych…

led

doporučujem môj obľubený Format Factory, je to naozaj všeumelec.
http://www.slu­necnice.cz/sw/for­mat-factory/

RomanP

já pomocí tohoto programu převádím filmy do 3GP . Ten program toho umí vícero
http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/prevo­dy_formatu/fre­emake-video-converter/