Převažuje u tzv. vlažné vody více studená, nebo více teplá voda?

Říká se, že vlažná voda není ani studená ani horká. Souhlasíte s tímto tvrzením? Nebo je v obsahu vlažné vody více studené vody než teplé a nebo naopak?

Nejlepší odpověď
Kepler

Vlažná voda, alespoň z balneologického hlediska, by měla mít teplotu lidského těla, tedy asi 36 st. Z jakých zdrojů ji namícháš, nebo jak ji ohřeješ je celkem jedno.

Další odpovědi
Dochy

Individuální, neměřitelná věc. Vlažná voda je obvykle dokonale promíchaná, takže nelze rozdělit na studenou a horkou.

A nelze ani určit z čeho to bylo smíchané… Ta studená měla 15C nebo 5? Ta teplá 25 nebo 40?

Arne1

To záleží na úhlu pohledu. Je to stejné, jako sklenice naplněná do poloviny – je buď poloprázdná nebo poloplná.

xiperio

Nejde změřit

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.