MrGandy

Převařená voda.

Dobrý den,
mám otázku ohledně převařené vody. Vadí, když se voda v konvici víckrát vaří? Např.: Naliju do ní litr vody, udělám si kafe a za pár hodin jí zase vařím…

Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud voda neni v konvici hodně dlouho, kdy by se začínala kazit, tak nevadí. Je to ale neekonomické, ohřívat velké množství vody zbytečně.

Další odpovědi
tom004

Vodě to nevadí. Jenom někteří štamgasti tvrdí,že káva z několikrát vařené vody prý není „to pravé ořechové“. Ale podle mne je to spíš taková trochu „latina“.