Petrpan

Přetékající skimmer. Kam s vodou?

Ahoj, skimmer je u bazénů cca 20cm níže než vrch bazénu. Pokud do bazénu naprší více vody, či se v něm jen koupáním dělají vlny, voda ze skimru přetéká všude kolem. Jak toto vyřešit? existují nějaké kanálky či nastavení skimmeru něčím, aby byl vyšší? moc si nevím rady. Díky, V.
Doplňuji:
nj, ale poklička není uplně utěsněná, takže skrz ní cáká dost vody.. neřeší se to nějakým odtokovým kanálkem?

Odpovědi
Syd

My jsme měli skimmery vždycky normálně přikrytý, pořiď si na ně nějaký pokličky.
Doplňuji:
Tak jí utěsni, upusť vodu z bazénu nebo nedělej takový vlny.

Petrpan

nj, ale poklička není uplně utěsněná, takže skrz ní cáká dost vody.. neřeší se to nějakým odtokovým kanálkem?