EliškaG

přetažení záložek z firefoxu

Ze starého noťasu mi zbyl jen hard disk s toho jsem si udělala exterák. V novém noťasu jsem si nainstalovala prohlížeč firefox. Ale ve starém počítači jsem měla spousty záložek na různé internetové stránky a ty bych ráda obnovila. Na tom starém hardu mám nyní tyto ze záložek vytáhnuté bokem tyto složky: CACHE, JUMPLISTCACHE, OFFLINECACHE, STARTUPCACHE a tyto dva soubory: URLCASSIFIER.PSET a URLCLASSIFIER3

Poradíte mi někdo kam co zkopírovat atd…

Odpovědi
mosoj

Snad ti nějaký majitel FF poradí. Jinak hledej položku import, export.
V IE to je.

anonym

Ve FF si měla provést zálohu záložek, export, v menu historie- zobraz historii a naběhne okno, kde je import a záloha. Ukládá to do souboru „bookmarks-datum.json“. Zde jsou všechny záložky včetně adresářů a podadresářů. Stejným postupem se nainstalují záložky.

Kupodivu ty vyjmenované adresáře vůbec nemám (používám FF v.15). CACHE je všeobecně pro vyrovnácí paměť, dočasné soubory.

Chytám se stébla. Zkusit spustit FF na extéráku a provést zálohu záložek nebo brutalitu, zkopíruj FF z extéráku na C: Je to na tobě.

muflix

zkusil bych pretahnout %appdata%/Roa­ming/Mozilla/Fi­refox troufam si rict ze to pomuze
Doplňuji:
omlouvam se cesta je, %appdata%/Mozi­lla/Firefox protože %appdata% již složku Roaming obsahuje..