annas

Přesvědčte se, že při mazání či přesouvání otázek mají konečné slovo admin., nikoliv automat?

Někdo úmyslně nahlásil jako závadnou mou otázku, kterou jsem vložila do zábavy. Admin. ji vrátili zpět.

Záměr se tentokrát nevydařil. Uvědomí si to ten dotyčný?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vesela-skola-vyzkousejte-si-zabavny-kviz-o-cr
Doplňuji:
Děkuji všem za podporu i za to, že vám není lhostejné, co se na odpovědích děje.

Nejlepší odpověď
fcoop

Tahle sešlost tady – to je v podstatě takový malý vzorek naší dnešní Společnosti.Neumím erudovaně posoudit,jestli je dostatečně „reprezentativní“.

Nicméně – lze zde rozeznat – podle způsobu vyjadřování,volby slov,reakcí a pod. různé typy. A tak mě to vůbec neudivuje,že někdo udělal to,co udělal.

Chce to klid,i když je to někdy těžké.
Každý někdy zažil srážku s blbem.

Další odpovědi
anonym

Co dodat? Snad jen, že pravda zvítězila nad nenávistí (zlobou, ješitností a omezeností).
Většina z nás přece tuší, kdo za tím vězí, i když jeho neomalenou oddpověď admini vyřadil – pokolikáté už?

anonym

Nevěřím.Vůbec ničemu už nerozumím.Mohl by admin sdělit,alespoň důvod nahlášení,to,že by sdělil uživatele,který otázku nahlasil jako závadnou,už vůbec ne.

hanulka11

můj názor je jen ten…, že si někdo chtěl vyřídit účty -nevím tedy kdo , ale s tím, že by to byla nevhodná otázka nesouhlasím

tom004

Tak,tuto otázku vidím poprvé.Kvíz nemá chybu.Mé vědomosti ano.16 z 20,žádná sláva. ☹

kosaaaak

To už se zase bavíme o mně? :))
Mám říct pravdu? Skutečně nevím kdo tu otázku nahlásil jako závadnou. Je možné že jsem to byl já, ale je taky možné že to byl někdo jinej. Nevím to, nepomatuju se že bych takovou otázku hlásil, ale určitě by to nebyla žádná pomsta za něco, ani vlastně nevím za co bych se měl mstít, my jsme si něco provedli? Když čtu otázku, nekoukám potom kdo ji zakládá, stejně bych si všechny ty jména nezapomatoval, neznám tu prakticky nikoho, nevím kdo tu má jaké postavení a kdo je tu jak dlouho, díky tomu jsem taky vcelku objektivní uživatel (si myslim). Vím že mi tu zde někdo pořád dokola posílal odkaz na kodex uživatele, tak jsem si ho párkrát pročet a teď se podle něho snažím chovat, snažím se být dobrým členem.

Buďte dobrými členy
Ohodnoťte hvězdičkou nebo palcem pokud vidíte zajímavou a užitečnou otázku nebo odpověď. Pokud uvidíte porušení pravidel, tak to nahlašte. Všichni jsme zavázáni dělat maximum proti zneužití Odpovědi.cz a s vaší pomocí se nám to podaří.

Takže čas od času prostě vidím porušení pravidel (je mi jedno u koho, nedělám rozdíly) a tak na to tlačítko prostě kliknu. Myslel jsem že tak se to má dělat, že tak to tu chodí, kdybych věděl že se tu kvůli tomu budou vytvářet nová témata a budou se tihle lidé pronásledovat, tak bych si to samozřejmě pravděpodobně rozmyslel a nic nehlásil. Konkrétně třeba u téhle otázky, kdybych ji hlásil, tak bych ji nahlásil podle pravidla

Chatování nebo podobné porušování formátu otázka → odpověď
Odpovědi.cz je komunita pro pokládání otázek a odpovědí, NE internetový chat. Pokud příspěvek není otázka nebo odpověď, nemá zde co dělat. Pokud hledáte místo pro diskuzi a chatování, zkuste jiné internetové servery.

protože to prostě podle mýho názoru nebyla žádná otázka ale jenom odkaz na nějakou online hru (vědomostní kvíz chcete-li). Myslím si že kdybych třeba já vytvořil otázku s odkazem na tetris, a napsal tam kolik jsem uhrál bodů, tak by nevydržela ani minutu. A tady nastala taková ta kuriózní věc, a to že otázka byla prve smazána, z čehož usuzuju že nahlášení závadné otázky bylo oprávněné, a pak následně opět zřejmě zafungoval ten dvojí metr, někdo z vedení se podíval na jméno autora a otázka se jako bumerang vrátila zase nazpátek. :)))))

kropitko

Kerberus,,mě to nebylo lhostejné nikdy, vždy jsem udělala vše proto, aby odpovědi fungovaly, tak jak měli, bohužel se stále najde dost jedinců, kteří dělají přesný opak.Už jsem to tu psala několikrát, každý si tu dělá co chce, kodex se nedodržuje, admini jsou na to krátcí,,,na vše mají dvojí metr.

Kerberus

Kropítko, vím, že jste se spolu s ostatními
snažila, aby ostatní respektovali pravidla. Ale byl to boj s větrnými mlýny… Moje kamarádka neunesla tíhu urážek, zrušila profil, vy jste také po negativních zkušenostech omezila své působení. Z naší „staré party“ zůstalo jen několik uživatelů, někteří si uzavřeli své profily a neodpovídají. Všechno důsledek poměrů na Odpovědích. Přišla nová parta …

Potvrezuje se, že se vývoj odehrává ve spirále …

Kerberus

Vaše otázka: Veselá škola – vyzkoušejte si zábavný kvíz o ČR.
#
# http://hry.ve­selaskola.com/kviz­.html
#
# byla smazána administrátorem z důvodu: Obtěžující příspěvek / Spam (např.
# vkládání reklam, nesmyslný obsah).
# Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají
# zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.
#
# Odpovědi.cz
#

dědapetr

Ač jsem tady dva dny byl minimálně,tak se připojuji k podpoře a je správné,že se nedáte.Dík.

dědapetr

Ač jsem tady dva dny byl minimálně,tak se připojuji k podpoře a je správné,že se nedáte.Dík.

Kerberus

Dědopetře, rovněž díky. Těší mě to.

anonym

Jsem z toho jelen.

Kerberus

Jarmi, já mám tušení, protože ve smazané odpovědi jednoho uživatele jsem byla napadena, že má otázka je spam. Formulace tomu odpovídá. Samozřejmě jsem se zeptala admin.,, zda je opravdu moje otázka závadná, a admin. reagovali tím, že ji vrátili zpět.

anonym

Moje milovana K. ! Vy se konecne prestavate bat a ja vam smekam. Ja jsem porad " za vami " a nejsem urcite sama. Pomuzu kdykoliv ! Kraaasa !. 🙂 -iv-

chudst

100% sama nejsi ;)

Kerberus

Iv, děkuji. Těší mě, že i když jste v Alpách, že se podíváte, co se děje a podpoříte mě.

Opravdu, moc a moc děkuji.

chudst

Jesteze tak. Ted jsem si delal test – zajimavy. Diskuzi k nemu jsem necetl, ale nevidim duvod, proc by se to melo mazat.

Je fajn, ze jste tu zalozila i toto tema – ale stejne se najdou uz zitra ostatni, kteri budou tvrdit, ze to dela automat.

Holt fcoop to rekl dobre: „Kazdy nekdy prozije srazku s blbcem.“ Nesmime si tim pokazit den. A je fajn, ze jste tu tohle tema zalozila, alespon budeme mit moznost na co odkazovat, ze admini jsou skutecnymi lidmi a nikoli stroji. (A stejne se najde nekdo, kdo to bude popirat a je treba se na to pripravit =o))

Andělé

Kerberus,máte i mou podporu,stojím za Vámi a vždy budu:-)
Je moc dobře,že se nenecháte…:-)

Kerberus

Andělé, opět moc děkuji. Vážím si podpory stejně jako u předchozí otázky.

Andělé

Kerberus,vůbec nemáte zač,podporu si plně zasloužíte.
Já si vážím Vás,proto vždy budu při Vás stát:-)

kropitko

A o to tu jde, je potřeba, aby tyto stránky naplnili uživatelé, kteří jsou hodní, laskaví, chytří, mají cit a dokáží pomoci. A ne,,,,ti druzí,že? Jenže co dělat, když takový je celý svět,,držím palce všem, kterým patří mezi tu část, která tu chce jen pomoci a ne si tu honit svoje zaostalé,sobecké, bezcitné ego,,,proboha lidi zamyslete se , to že se někomu snažíte ublížit, či mu ubližujete, vás přece nemůže naplnit. Nikdo to nemá lehké,,,tak proč si pořád jen ubližovat,,,perte se s tím co vás štve,,,

chudst

Zrovna to jsem podobne rikal Kerberovi. My musime drzet pohromade a zkusit i pomoci administratoru (kteri v tom take maji aktivni ucast a ne jako na jinych strankach pasivni) tech par rozvracecu (ci lepe receno spise egoistu a tech, kteri si neumi udelat vlastni autocenzuru) udrzet co nejvice v klidu.

Vim, ze tu nejsem oproti nekterym z vas nejak dlouho a tudiz nemam pravo tu moc co rikat, ale moderuji na jinem foru a proste nektere slusne zasady plati vzdy a vsude a snazim se tim i ridit. Pokud jednoduse mas prispevek mimo tema ci k tematu, ale neni to dpoved, vloz ho do diskuze, pokud je pripadny. Pokud pripadny neni (tj. „proboha proc se na to ptas?!“), pak si ho dotycny muze odpustit. Psal jsem to Kerberovi – moderuji na jednom detskem foru a obcasne reakce dospelych uzivatelu na Odpovedich mi pripominaji rypani a provokovani 11 letych deti, coz je smutne. Na druhou stranu: porad jsem zastancem toho nazoru, ze Odpovedi jsou kvalitne moderovany web. Kdyz uz se zde nejaky utok objevi, je smazan (sam jsem se o to obcas pricinil a i ostatni) a je-li pravidelny, zasahnou administratori – nemuzu si je vynachvalit. Kdykoli jsem jim psal mail (ohledne jinych veci, provokace jsem s nimi nikdy neprobiral), okamzite na vse odpovedeli – a i to se nevida moc casto. Proste maji u me velke plus, delat administratora neni tak jednoduche, jak se zda, protoze kdyz neco udelaji, vzdy se najdou lide, kterym se tu bude libit a vzdy se najdou lide, kteri to budou zatracovat. Znovuzavedeni bodovani Anket a zabavy se me osobne treba nelibi. Uz jsem to parkrat psal – na body nehraju, ale kdyz uz je to zaveden system bodovani, mel by byt spravedlivy. Ne ze nekdo dostane jedenact hvezdicek za otazku „Jak se dnes mate?“ a nekdo za kvalitni odpoved v normalni sekci dostane stezi treba dva palce. Ale velke spouste lidi se bodovani Anket a zabavy zamlouva. Ja to resim jednoduse tak, ze do Anket a zabavy nelezu, na Odpovedich jsem z jineho duvodu. Nicmene – to je jen priklad toho, jak je tezke byt administratorem. At uz neco resite, vzdy se najde nekdo, komu se to nebude libit a samozrejme ten to pak umi dat pekne najevo. Maji muj obdiv.

Vracim se zpet na zacatek: na Odpovedich bude skutecne dobre jedine tehdy, kdyz fajn lidickove nepodlehnou natlaku „blbcu“, budou to brat s nadhledem a nenechaji se vyprovkovat – a samozrejme i umirnovat skrze administratory, protoze neni prijemne, kdyz tu nejaky novy uzivatel polozi otazku a hned se na ni ozve napriklad „A proc to chces proboha vedet?!“. Vidim, ze se tu ozyva par starsich uzivatelu – vagra, kropitko, Kerberus… – jsem hrozne rad, ze jste uplne neodesli, protoze jste prikladem toho, ze uplne odejit pote, co se zacnou prosazovat pokoutne zivly, nema cenu. Kdyz odejdou prave ti dobri, spatni zvitezi. Neni to jen film, je to skutecnost. Diky vam za to!