Přesun výkonu trestu

Dobrý den,můj kamarád byl v Rakousku odsouzen za krádež aut a napadení veř.činitele k 5 letům vězení.Dá se nějak někde požádat o přesunutí výkonu trestu do Čech?Existuje tu nějaká organizace,která poradí co a jak?
Děkuji Petr

Nejlepší odpověď
nicasca

Poradil bych ti obrať se na www.ochránce lidských práv.cz !!! Osobně bych ti ale poradil,!!! i jemu aby tam zústal!!!!!!,časem se odstraní i jazyková bariera,jednak je tam výkon trestu mnohonásobně příjemnější,je tam víc podskupin,vydělá si peníze,dostane se i ven,u nás nemá šanci,tady je to stejný jak na ukrajině,vím o čem mluvím !!!
pokud se nechá přesunout bude litovat