simir7

přestupek.

Dobrý večer.Teoretic­ky,nebudu mít peníze a budu chodit po supermarketech a budu konzumovat jídlo a alkohohol zdarma.budu opakovaně přistižen,může přestupková komise na mě podat trestní oznámení pro krádež?Děkuji za odpověd.

Odpovědi
standa

Pokud máte dotazem na mysli TRESTNÍ oznámení a nedopustíte se škody větší 5.000 Kč, tak NIKOLI.

Vaše jednání bude posouzeno „jen“ jako přestupek s trestem finanční pokuty až 15 tis.Kč v jednotlivých případech.

A vůbec se nemusí jednat o opakové přistižení.