tableťák

Jak nejlépe v prvním semestru ČVUT přestoupit na jinou školu, jsem-li zároveň OSVČ?

Jsem studentem prvního semestru ČVUT, ale zjistil jsem, že tato škola bere prakticky veškerý čas a proto chci přejít na ČZU PEF. Jak to ,,nejlépe udělat", jelikož jsem zároveň vedlejší OSVČ, abych platil co nejméně (soc, zdrav,…) a na konci září 2020 nastoupil do prvního semestru PEFu (předpokládám, že mi nic neuznají)? Děkuju :)

Edit: Na ČVUT nás varovali, že se může stát, že když nás nevyhodí, že můžem platit pak školné, takže nevím, jestli a kdy se vyhodit sám.

Odpovědi
Kazatel

Budeš student na ČVUT dokud tě nevyhodí. To nastane patrně až na konci ročníku. Meziobdobí do nastupu na jinou školu si budeš muset zaplatit, Venezuela chce minimální mzdu 15tis, tak počítej že budeš muset měsíčně vyfakturovat zákazníkúm navíc, abys měl na odvody, tak 6 litrů.