Tereza1234

Je možný přestup na jinou střední školu tak aby pokračoala ve stejném ročníku?

Prvním rokem studuji SŠ-grafický design, ale nějak mě to přestává bavit. Známky jsou celkem dobré, tam problém není, jen si nějak uvědomuji, že to není to čemu bych se ráda věnovala v budoucnu…Pře­mýšlím nad přestupem na jinou SŠ, buď na Hotelovku nebo na Pedagogické lyceum. Nevím, jestli by bylo možné přestoupit do stejného ročníku, abych nemusela opakovat první ročník.?

Odpovědi
Lamalam

Informuj se na konkrétní škole. Zřejmě budou vyžadovat složení rozdílovek.