P70

Potřebuju-li ŘP dříve, jak přestoupit do jiné autoškoly?

Dělám autoškolu, u Alfy v ČB, už půl roku a mám odježděno jenom 10 hodin z 28 (pořád ruší hodiny a přihlásit se na nový termín jízd jde tak měsíc dopředu). Potřeboval bych řidičák co nejdřív, ale s touhle autoškolou to zřejmě nepůjde, poradíte mi prosím někdo, jak je to s přestupem? Jaké máte zkušenosti? Díky

Nejlepší odpověď
nyjono

Zkušenosti nemám, ale zkus se zeptat v té některé jiné, kterou vybereš. Mohli by ti poradit tam, předpokládám, že by si měli vážit nového klienta.

Další odpovědi
Drap

Autoškoly jsou soukromé firmy. Žádný přestup zřejmě nikdo neodsouhlasí. Do původní přestat chodit, ovšem se ztrátou peněz a zaplatit si jinou.

cukrar

Asi jste uzavřel smlouvu s první autoškolou, my neznáme podmínky ukončení smlouvy. Domnívám se, že druhá autoškola nebude akceptovat část kurzu z první autoškoly a budete muset platit plnou cenu.

Dochy

Mělo by to jít v pohodě, zvlášť pokud jseš schopen nějakým způsobem doložit, že v aktuální autoškole máš tebou nezaviněné problémy (ale myslím, že tvá nespokojenost by měla být dostatečným argumentem).
Jak píše nyjono, domluv se v nové autoškole, pokud jsou alespoň trochu dobří, měli by být schopni Tě tím přechodem protáhnout.
http://www.au­toskola-crkva.cz/prechod-do-jine-autoskoly