siaxana

přestěhovala jsem se a chtěla bych změnit pripojení na internet.Zatím jsem byla u O2.

je dostatecny duvod pro O2 ze jsem se prestehovala do panelaku kde je jine pripojeni kdyz s nimi mám smlouvu na dva roky?Budou po mě chtít doplatit rok?Nedá se to nejak obejít?

Nejlepší odpověď
chudst

Mela byste se zeptat na O2. Mate-li s nimi smlouvu na 2 roky, jen tak odstoupit nemuzete. Nicmene mozna by se to dalo domluvit tak, ze budete vyuzivat i nadale jejich sluzeb, jen na jinem miste. Pokud mate na panelaku dostatecne rychly internet a mate notebook, muzete si treba zkusit domluvit nejake lepsi mobilni pripojeni, ktere vyuzijete napr. na chalupe, v praci, na dovolene, u rodicu, ci ja nevim kde. Za zeptani nic nedate. A teprve potom muzete premyslet, co udelat. Nebo se treba mozna muzete domluvit s vlastnikem vaseho stareho bytu, ze by si internet na sebe prepsal. Ale vse reste pres O2. Jedine, co si myslim je, ze je nepravdepodobne, abyste to mohla jen tak zrusit.