independent

Přestanou teď už novináři napadat Babiše?

Nejlepší odpověď
xxx3

Doufám, že ne, v žádné demokratické zemi by neměla média jít na ruku těm, kteří vládnou. Myslím, že je naprosto v pořádku, když jsou média k politikům dotěrná.

Další odpovědi
Kepler

Já myslím, že ho nenapadají novináři, ti se na té hnusárně jen chtějí přiživit. Napadají ho političtí oponenti a ti jen tak nepřestanou. Zvlášť teď, když je všechny kolektivně a totálně nas*al.

Mc Merkurion

… teď to teprve začne, všichni se budou cítit ublížení a budou přirovnávat většinu obyvatel k hnědým a rudým prasatům, jak to kdysi řekl Hřebejk o voličích Zemana (svědčí to o jejich inteligenci a schopnosti prohrávat) a novináři, ti co jsou ochotni za kus mrzkého penízu pošpinit člověka, ti se toho rádi chytnou a budou nás poučovat … jen se podívej, jak v médiích funguje cenzura …

Lamalam

Nikdo ho nenapadá. Přečti si Lidové noviny nebo Mladou frontu a ukaž mi nějaké napadání.

dudu

Andrejko se po volbách stane členem nové poslanecké sněmovny a znovu získal poslaneckou imunitu. Pokud by mělo pokračovat vyšetřování, musí policejní orgány žádat aby byl imunity opět zbaven. Nyní je třeba respektovat presumci neviny.

Jiří Bohumil

Otázka je, zda se mu podaří sestavit vládu, ve které by nebyl ministrem vnitra Chovanec a ČSSD by tím ztratila na jeho trestní stíhání vliv. Ostatní oponentní politici sice budou prskat stále, ale konkrétní problém „vyšumí“ a politici, kteří si neuzavřeli cestu do vlády vyjádřením, že by do ní nešli (pouze) s trestně stíhaným premiérem, s ním klidně půjdou do koalice. A to se týká i ČSSD a KDU, kteří jsou za účast ve vládě schopni udělat vše, takže i zmlknout.
A on, jako premiér, by jim ministerstvo vnitra určitě nenechal!!!
A většina novinářů si postupně najde „nosnější“ a lákavější témata.

hapiky

Pro novináře jsou političtí vychytralci, podvodníci apod. vděčné téma, tak to má být. Ani karikaturista si nevybírá z řad poctivých. Je dobře, když nabubřelým a povýšeneckým politikům někdo šlápne na kuří oko, otázka je jen za jakou cenu.

Kryšpín

Paparazi musí částečně poslouchat svého chlebodárce a ještě lépe lézt mu do zadní části urozeného těla.
Část blábolek vlastní spasitel, část usměvavý bakalík, nejčtěnější blekoty v Blesku další milionář prašule na zákup šikovně vysáty z ČEzu, jiné švajcaři, další se tváří jako české, ale vlastní je rakušáci a.p.

led

Nie, práve naopak, stane sa podobné niečo ako Ficovi na Slovensku. Opoziční „novinári“ sa zamerajú na Babišové firmy, na súkromie a minulosť, „vládní novinári“ začnú vyzdvihovať Babišov podnikateľský zmysel pre ekonomiku a všetci spoločne rýchlo zabudnú na obyčajného občana.

independent

Já Babiše volil, se klině přiznám, ale bez preferenčního hlasu bohužel, jelikož nejsem v JČ kraji

Mc Merkurion

Kepler: … on je nenas**l, on si s nima přímo vytřel zadek … a i když skončí v opozici, toto vítězství se povede málokomu …

hapiky

Kepler: V opozici nemůže skončit, neboť bez něj se většinová vláda nedá prakticky složit. To by se museli spojit všichni (kromě komunistů) zleva i z prava a tomu nelze věřit.

Mc Merkurion

oprava (ten příspěvek je nesrozumitelnej, chyba připojení):
… ale může (na politickym nebi je vše možné), a vlastně by i měl, jestliže by totiž všechny strany dodrželi, co hlásali před volbama (a proto vlastně tolik malých stran dostalo tolik hlasů) >>> že totiž nepůjdou do koalice s ANO >>> ale tomu snad nad věřili jen jejich naivní voliči, ti ostatní zvolili ANO rovnou, bez oklik …

Mc Merkurion

… ale může (na politickym nebi je vše možné), a vlastně by i měl, jestliže by totiž všechny strany dodrželi, co hlásali před volbama (a proto vlastně tolik malých stran… ale může (na politickym nebi je vše možné), a vlastně by i měl, jestliže by totiž všechny strany dodrželi, co hlásali před volbama (a proto vlastně tolik malých stran dostalo tolik hlasů) >>> že totiž nepůjdou do koalice s ANO >>> ale tomu n dostalo tolik hlasů) >>> že totiž nepůjdou do koalice s ANO >>> ale tomu nad věřili jen jejich naivní voliči, ti ostatní zvolili ANO rovnou, bez oklik …

Kepler

To mělo být směřováno na Mc Merkuriona, ne na mně!