Přestanete se mýt, aby jste ušetřili za vodu ? Jak se často myjete ?

Narážím na článek na serveru www.idnes.cz

http://finance­.idnes.cz/za-vodu-si-pristi-rok-rodina-priplati-az-3-500-korun-f7f-/viteze.aspx?c=A111019­_142921_viteze_zuk

Nejlepší odpověď
bolak

No budeme šetřit jako blázen.

Po čůraní nebudeme splachovat.
Kadit budeme chodit do lesa nebo k sousedům.
Místo sprchy budeme chodit v dešti do půl těla.
V létě se budeme chodit mejt do rybníku.
V zimě se budeme koupat jen jednou týdně a to tak že napustíme do vany vodu, ve které se postupně vystřídáme všichni 4.
Místo talířů budeme kupovat papírové tácky.
Ostatní nádobí olíže pes.
Na mytí rukou šetříme odjakživa.
Pít budeme chodit do hospody.
Vařit se naučíme bez vody, ale bude to těžké, zvlášť čaj bude oříšek.
A auto? Auto vždycky jednou za čtvrt roku zapálíme a zavoláme hasiče.

Další odpovědi
Jikra

Tak jako nepřestaneme jíst,pít,topit,sví­tit, sledovat TV a interet atd.tak se nepřestaneme ani mýt.No a myjeme(sprchujeme) se jak je potřeba.

lexx

Děláš si legraci přesto odpovím, situace je vážná. Nejvíc podražila voda, věříte ? Tak před revolucí (1989) 1m3 (1000 l) 0.60 Kčs, dneska cca 60.-Kč tedy nárust 100× je to vůbec možné ? A není všem dnům konec.

Drap

Budu se chodit koupat do potoka.

hanulka11

tak na vodě určitě nebudu šetřit

Deli

Ještě že máme vlastní studnu…

GM

Už před rokem jsem si přestala napouštět každý večer svou oblíbenou vanu a začala jsem se sprchovat a taky to jde, ušetřím tím zhruba 3 kubíky. U nás stojí voda asi 79 Kč za kubík, jestli to už není víc (údajně je to kvůli velké vzdálenosti rozvodů, přitom přehradu máme za kopcem).