quentos

Přestane-li ve sluchátkách fungovat jeden z reproduktorů,

znamená to, že jsou již na vyhození? Nebo se s tím dá ještě něco dělat? dík. Pařit hudbu jenom do jednoho ucha je votrava a navíc vo zdraví ;{)>

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Někde bude utržený ten miniaturní kablík.
Jinak se s tím nedá dělat nic, protože to neslyšíš ani mono, protože máš kolík stereo.
Takže s jedním sluchátkem neuslyšíš třeba bubny co hrají v druhém nefunkčním sluchátku.

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

jak bylo receno, kablik, oprava se vyplati u drazsich sluchatek (ale pozor, domacke opravy v akustickych zarizenich nemusi byt to prave 🙂 – preci jen stroj je kvalitnejsi)

pokud se jedna o sluchatka pro vas obycejna je lepsi poridit nova 🙂

elektrikář

Pokud je kablík ulomený u konektoru jde odříznout a naletovat nový konektor. Když je utržený u sluchátka nejsou rozebírací,vy­hodit.Pokud by to dělali v opavně bude to dražší než nová sluchátka.

22aa

Levné křápy stojí za hovno. Proč je kupovat ty levné křápy než je opravovat ty značkové.