Prestali mi svitit zadni svetla a pristrojova deska, pojistkou to neni..mam Ford esccort 1.6.

mozna je to nejake rele,ale nevim ktere…

Nejlepší odpověď
Elk

Samozřejmě nejdřív zkontrolujte žárovky a prověřte kabely. Může to být kontaktem s kostrou. Pokud to nepůjde, tak autoelektrikáře.

Další odpovědi
pavouk1971

hih,radějc to nech odborníkovi,fordi jsou už takový............a taky hlavně jednoho takovýho pořád mám.na elekriku trpí a není radno se v tom kuchat sám pokud tomu na 100% nerozumíš.