Ivanasdasdas

Preslova nebo na Proseku?

Dobrý den. Chci byt programatorem a chci se co nejvic umět programovat. Nemužu se rozhodnout mezi těmahle školami. Preslova je znama a na Proseku je mladá. Poraďte prosim, kde se víc naučim programovat. Děkuju

Odpovědi
WeeBear

Sice neznám ani jednu z jmenovaných škol, ale pokud o té první tvrdíš, že je známá, tak bych volila tuhle. Ovšem za předpokladu, že má i dobrou pověst a opravdu jsi o ní slyšela dobré ohlasy. Kdybych byla na Tvém místě, tak bych se zkusila spojit s někým, kdo na školu už chodit, pobavit se o učivu a o škole celkově.

Druhou školu označuješ za mladou.. Z toho by se dalo odvodit, že bude možná (nemůžu ale paušalizovat) moderněji vybavená, oproti první škole. Každopádně pokud se chceš opravdu naučit dobře programovat, tak bych nekoukala na vzhled školy, vybavení, či interiér, ale na to, co tě opravdu naučí.

Zaujalo mě ale tohle http://www.ssps­.cz/pages/pri­jimaci_rizeni/za­jimavosti.php , možnosti vypadají opravdu dobře, vypadá, že škola se účastní mnoha projektů. Na stránkách Prosecké školy jsem nic takového nenašla, byť účastníky budou jistě také..

Na Tvém místě bych se opravdu poptala ostatních, popřípadně pedagogů na Tvé škole, tam by ti také mohli dobře poradit.