Spiritus

Přešlehala jsem šlehačku,co s ní?

Jak to ještě napravit?

Nejlepší odpověď
hanulka11

to se ti srazila s tím už nic moc nenaděláš
jedině ji zkus dát do teplé vodní lázně aby se tuk rozpustil pak ji schlaď a zkus znovu s citem vyšlehat

Další odpovědi
quentos

dá se ještě použít do jakýkoliv buchty; když se ještě nastaví pudinkem, je z ní dobrej krém třeba na piškot

Zdroj: mamka ;{)>

dědapetr

Přidat do pomazánky.

Elekrikář

Pokud je sladká použít na zadělání těsta na buchty nebo na sušenky. Pokud je bez příchuti dá se použít do omáčky.