MarcelaM.

Přeskakuje mi myš u PC, mám šanci na výměnu ?

Prosím vás, moje myš mi přeskakuje a nejde mi s ní plynule posouvat…
koupila jsem ji před víc jak měsícem, mám šanci na výměnu či vrácení peněz?
děkuji

Nejlepší odpověď
gecco

Ano – máš šanci na výměnu i vrácení peněz.
Pokud je myš skutečně vadná – zkus vyměnit podložku (za matnou, jednobarevnou), koukni, jetli snímač není zněčištěný…
O jakou jde myš?

Další odpovědi
anonym

Vždyt to zboží musí bejt v záruce,jdi do obchodu a reklamuj ji.
Doplňuji:
popř.ji vyzkoušej na jiným pc,abys nevypadal jako koza,jen aby nebyl problém v tvým PC.

ptáč

Levné myši od HP už netoleruji. Nadělají tolik bordelu, že než tvůrce něco vytvoří, stráví u toho 2×. času. 1 myš přeskakuje. 2. myš kliká/ dává několikanasobně na 1 kliknutí. To mi dělá myš od HP.
2. případ lze řešit popelnicí. 1. případ jsem vyřešil 2 cm molitanovou podložkou. Obyčejný molitan. Čočka je v nesprávné vzdálenost f. Ať je vám 15, nebo 50 let, ať myš stála 45 nebo 300 korun, nenechejte se obalamutit prodavačem, který bude 14 dní zkoušet myš a pak uzná nebo neuzná. Ať za 50 nebo za 300, musí fungovat. To je účel. 5 roků jsem bezproblémově používal pěknou myš dodanou k PC, než se přerušil kablík. Od té doby problémy jak u notbůku, tak u PC.
Nechte si vrátit peníze. Odůvodnění: ztratil/a jste důvěru v jejich zboží a v prodejnu. Kupte si myš jinde. Žádná reklamace. Jejich nemoc prodejců je taková, že zboží přebalí do novém krabičky a prodají dál. Tak to je! Oni to neposilají zpět do Polska nebo do Číny.

MarcelaM.

Děkuji zkusím tam zajít…
Je to tahle http://mysi.he­ureka.cz/geni­us-ns-6015/

ptáč

Za takové peníze to není pravda. Tam jste zaplatila za design a za značku, za funkčnost ne. To myš od výrobce kindervejce fungovala líp.
Opravdu nehledejte chybu v PC. Nenechejte si diktovat nesmysly. Nová myš za 100 korun musí fachčit. Dražší jsou s ergonomickým ovládáním. Zásadně ne s obyčejným klikáním a s kolečkem.

gecco

Áha, bezdrát…
Tam bych asi primárně hledal problém v přenostu signálu – nemáš k danému počítači připojenou ještě jinou bezdrátovou periferii??