Kai

Přeskakování hlasu – co s tím ? :)

Nejlepší odpověď
štamgast

Vykloktat si kloktadlo nebo Vincentku.

Další odpovědi
Valky

Pokud jsi v pubertě, tak to vůbec neřeš… Jde o mutování. Málo se o tom v souvislosti s ženami mluví… Ale je to tak, že chlapcům se při dospívání mění hlas a jde o celou oktávu níž… ženám „pouze“ o osm tónů a proto při mluvení není ta změna tak patrná.. Ale stává se to.. :o)

Pájo

Čaj (med, citón) jako při nachlazení. Suchý teplý obklad krku. Inhalovat Vincentku (kupte si celou láhev např. v lékárně). Hlasivky šetřit a mluvit co nejméně až do doby, kdy se to zlepší.