venkovan

Přes veškeré tragické události okolo pančovaného alkoholu,

není nakonec štěstí, že vše propuklo asi měsíc před zahájením akademického roku (semestru vysokoškoláků)?

Nejlepší odpověď
briketka10

to je máš pravdu a bylo by málo protijedu..

Další odpovědi
Funna

máš dojem, že se o tom málo, mluví, píše?…no a otrávených stejně přibývá…takže je to asi jedno, kdy to vypuklo…ti co chlastat chtějí, si dají stejně, cokoliv…dneska jsem slyšela v rádiu: „Muž se otrávil kolkovaným rumem z kamenného obchodu, koupil ho u Větnamců“…nemám v žádném případě nic proti Vietnamcům, ale nikdy bych si tam žádný alkohol nekupovala, jen proto, že je levnější než ve velkých prodejních řetězcích…