panenka

přes můj počítač mi nejde registrace a dobití kreditu u viphone

získala jsem kredit který bych si chtěla nabit je od společnosti viphone udělala jsem registraci zadala 10 místný kod a u konce se mi ukáže že se vyskytla chyba může mi někdo poradit co dělat společnost mi řekla že můj kod je platný ale na letáčku co jsem dostala je napsané že je platnost do 30.11.2009 a ja ho obdržela až 1.12.2009 můžete mi poradit co dělat

Nejlepší odpověď
kenyrts

takto u těchto společností už chodí.Já jsem minulý týden dostal od O2 sms,že mám volání o víkendu za 0,50Kč a po provolání 1/2 hodiny jsem zaplatil plnou cenu,tak jsem to reklamoval a oni mi řekli,že došlo asi k chybě,tak co s nimi???????