Kazatel

Přes dva úplňky jsem nesekal trávu, je možné, aby za tu dobu nebyla běžná trávníková směs ještě zralá?

Hlavně JÍLEK je stále zelený, ostatní traviny vykazují známky dozrání a rozpadu květenství i větrem.

Odpovědi
Drap

Ano je to možné, i když netuším, co považuješ za běžnou trávníkovou směs.

zjentek

To je dlouho. Obávám se, že ti dráva bude „dozrávat“ průběžně, třeba celou sezonu a s tím nepohneš, ani tisíc volů 🤷‍♂️

Také si musíš definovat běžnou trávník. směs, najít složení a bádat.