vivatis2

Přes co máte vytvořen vlastní web?

Nejlepší odpověď
kapka

blog.cz

Udělala jsem firemní stránky manželovi zde http://www.svet-stranek.cz/ a pak ještě na blog.cz a tam byl na ty stránky odkaz, ale teď koukám, že nám ten blog už asi zrušili. Oni mi furt psali maily, že tam mám být aktivnější, přihlašovat se tam, něco tam třeba připsat a tak, jinak to zrušej.

Další odpovědi
anonym

nemám web

Ale mám a je to websnadno.cz

chudst

nemám web

No… A co kdyz je to webzdarma.cz? Nebo profitux.cz? Anebo mam svuj vlastni hosting u mediawebu? :)

bigbít

webgarden.cz/zone.webgarden.cz

filva

nemám web

novaklen

No, já měla svůj první web vytvořený přes webnode. V té době to byla asi nejjednodušší varianta. Tvorba webů je ale záležitost, které prostě moc nerozumím, takže ten web podle toho také vypadal. Teď jsem si od https://wpdis­tro.cz/ nechala udělat web, který funguje přes Wordpress a ten už teda vypadá mnohem lépe. I to jeho spravování je mnohem jednodušší.

quentos

přes bloguje.cz , ta možnost tu není