Přepsání bytu

Dobrý den chtěla bych se zeptat na věc přepisu bytu a exekuce-momentálně jsem bez dluhu a přepsala jsem byt na bratra.Kdyby se stalo že bych třeba za měsic dostala nějakou exekuci maji pravo na byt ktery je už přepsaný na bratra.Předem děkuji za odpoved

Odpovědi
standa

Pokud ´přepsáním´ máte na mysli řádný právní převod (prodej nebo darování), který nabyl právní moci, tzn. byl zaevidován na katastrálním úřadě, tak můžete být vy i bratr klidní 🙂