Kai

Přeprava elektromateriálu – platí zvláštní vozové podmínky? A jaké?

Jak dlouho trvá nakládka 18 europalet elektromateriálu?

Odpovědi
Mapel

Pokud se nejedná o nebezpečný materiál, tak běžné upevnění. Nakládka je určena rampou, vozidlem a nakládacími prostředky.

honza19hk

záleží jakého,to co je třeba křehké tak by se s tím mělo adekvátně zacházet-tzn ne to házet na kamion.
18 ep je naložených destou za 15 minut pokud jde vše tak jak má. Záleží na jak dlouhou vzdálenost to vozí. A také co to je za kamion.pokud to je skříňák musíš to na rampě přeložit na paleťák a paleťákem navozit do kamionu..Pokud je to plach´ták ,odkryješ plachtu z boku a nastrkáš to tam přímo destou z boku-je to mnohem rychlejší.Cca 15 minut,pale´tákem zezadu cca 20 minut. když s tím umíš.