opa

Přeposlané zpráva.

Mám dvě meilové adresy.Když z jedné na druhou přepošlu zprávu tak se na té druhé zobrazí napsané text černě.Takže ten wébový řádek co je v prvním meilu při nakliknutí kurzorem červený(a otevře se mě meil)tak v to druhém není modrý a tak ho při kliknutí nemůžu otevřít!Co s tím.Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Nastavte si jednotné formátování textu v e-mailu.

Ne všechny e-mailové programy dokáží správně zobrazit text ve formátu HTML. Jestliže program pro čtení e-mailů na straně příjemce nepodporuje formát HTML, zobrazí se zpráva jako prostý text.

Většina diskusních skupin považuje odesílání zpráv ve formátu HTML za nevhodné. Upřednostňovaným formátem pro příspěvky do diskusních skupin je prostý text.