HarpPlayer

„Přeposílací“ internetové servery

Dobrý den, dříve existovaly super „krycí“ služby LISTEN.TO nebo COME.TO – které vás pod jednoduchou adresou přesměrovaly na Vaši skutečnou WWW adresu …

Příklad: Kapela chce mít na tričku či na autě jenom nějaký jednoduchý odkaz – např. LISTEN.TO/BROUCI … A odtud byste se dostali na jejich (třeba mnohem složítější) web…

Bohužel – tahle služba nějak přestala fungovat – Nevíte někdo o nějakém podobném řešení?

Předem dík!

Odpovědi
anonym

Zkus doménu *.tk http://progra­mujte.com/cla­nek/1970010140-domeny-tk-zdarma/