adinaa

prepnout na rezim spanku

Dobry den, mam problem s rezimem spanku, nejde mi na nej kliknout. Mam windows 7 home. Nevite nekdo, jak tlacitko zviditelnit?

Odpovědi
cochee

Nekliknutelné tlačítko spánku obvykle znamená, že některé komponenty v PC jsou pro Windows neznámé a Windows neví, jak je uspat. Jinými slovy, pro některé zařízení ve Windows buď zcela chybějí nebo jsou nainstalované nesprávné nebo zoufale zastaralé ovladače. Ve Správci zařízení se přesvědč, jestli tam není něco neznámého, s ikonou otazníku. Pokud ano, musíš dopátrat, co to je a instalovat k tomu ovladač. Pokud jsou všechna zařízení pojmenovaná, zkus nejprve nainstalovat ovladače k mateřské desce a ke grafické kartě, stáhni je z webů jejich výrobců.